• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Холодильник Grunhelm GRW-143DD

Оголошено тендер

10 840.00 UAH
Номер: e21336136fac48158ed1ad31e95b85a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-25-003261-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 10 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Холодильник Grunhelm GRW-143DD
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №123 від 25.08.2025 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2025 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума10 840.00 UAH