• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інститутська будинок 29 а літер А, для розміщення Міністерства закордонних справ України (представництва Організації Об'єднаних Націй), загальною площею 178,50 м2», код ДК 021:2015:66510000-8 «Страхові послуги»

Оголошено тендер

13 283.14 UAH
Номер: 5b5ea45606c94a148e73749ceb969a3f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-21-014612-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 13 283.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інститутська будинок 29 а літер А, для розміщення Міністерства закордонних справ України (представництва Організації Об'єднаних Націй), загальною площею 178,50 м2», код ДК 021:2015:66510000-8 «Страхові послуги»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.08.2025 17:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума13 283.14 UAH