• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації (повторно)

Оголошено тендер

1 500 000.00 UAH
Номер: cbf9229f857b43a182bded9afd6fb27a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-21-013338-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
Замовник: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФУНДАЦІЯ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ЛОГАРДС
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Робочий (формений) одяг для обслуговуючої організації (повторно)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.08.2025 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет міста Києва на 2025 рік; Програма вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки.
Код класифікації видатківTPKVKMB:6090 - Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума1 500 000.00 UAH