-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Вікно м/п 600*1000, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне; Вікно м/п 1007*1450, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне; Вікно м/п 1200*2050, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне
Оголошено тендер
206 713.44
UAH
Номер:
f3471061ce8741a5a5f183844e1934e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-21-002461-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
206 713.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м;
Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. грунт;
Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200;
Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок;
Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка;
Вікно м/п 600*1000, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне;
Вікно м/п 1007*1450, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне;
Вікно м/п 1200*2050, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне
Примітки:
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.08.2025 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСФ ( 06 ), Білгород-Дністровська ОТГ
Сума206 713.44 UAH