• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса

Оголошено тендер

2 550 000.00 UAH
Номер: 3461764b44ae4e50abc217eeea1645f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-19-011819-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.08.2025 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Код ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяДовжик
Сума2 550 000.00 UAH