-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу: 1.екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер 62124 ВК; 2.екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер 62122 ВК
Оголошено тендер
62 000.00
UAH
Номер:
badfd49e24874efd84cdff798676510e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-15-012195-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03331022
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу:
1.екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер 62124 ВК;
2.екскаватора гусеничного Komatsu PC210LC-10 МО державний номер 62122 ВК
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
15.08.2025 18:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2804120 - Експлуатація державного водогосподарсько-меліоративного комплексу
Сума62 000.00 UAH