• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лиштва

Оголошено тендер

11 040.00 UAH
Номер: 6f8f2f18e8ba4ca9b3dbcb878a1c6d1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-15-000855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кам'янське вище професійне училище
Замовник: Кам'янське вище професійне училище
Очікувана вартість: 11 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лиштва
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.08.2025 09:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лиштва 13х90(80)х2200 дерево
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 60 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума11 040.00 UAH