-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»
Оголошено тендер
81 300.00
UAH
Номер:
fc48de8e601040509037f2bab6149a6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-13-013881-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
81 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
13.08.2025 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума81 300.00 UAH