-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Педіатричний цистоскоп» ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 32617 - Система лапароскопічна багаторазового використання)
Оголошено тендер
850 560.00
UAH
Номер:
8e5c4c121b98482daba626c43b116e50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-11-002921-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483121
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рюміна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483121
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рюміна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
850 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Педіатричний цистоскоп» ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 32617 - Система лапароскопічна багаторазового використання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
32617 Система лапароскопічна багаторазового використання
Дата опублікування:
11.08.2025 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума850 560.00 UAH