• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стандартні зразки

Оголошено тендер

17 800.00 UAH
Номер: 7576c3da096446c189e261040ec321b1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-008170-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Замовник: Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Очікувана вартість: 17 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стандартні зразки
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2025 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.08.2025 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума17 800.00 UAH