• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт караульного приміщення та приміщення їдальні 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області ДК 021:2015 45450000-6 - «ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ»

Оголошено тендер

333 344.00 UAH
Номер: 2785a33afaca45b2a76a7ac7033f400e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-002859-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 333 344.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт караульного приміщення та приміщення їдальні 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області ДК 021:2015 45450000-6 - «ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2025 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума333 344.00 UAH