• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)

Оголошено тендер

4 093.32 UAH
Номер: 4a35c34df4cb4e6ea6238bca03424af5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-001617-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 4 093.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 11.08.2025 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 093.32 UAH