-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою
Оголошено тендер
17 748.00
UAH
Номер:
7f7720f15e454c7ca38df3222aa5cd26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-08-011452-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
17 748.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об'єктів благоустрою
Примітки:
Відкриті торги UA-2025-07-28-009457-а було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції. Замовник, керуючись пп.6 п.13 Постанови КМУ від 12.10.2022р №1178, прийняв рішення про придбання послуг шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.08.2025 15:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об’єктів благоустрою (номер закупівлі UA-2025-07-28-009457-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. При визначені очікуваної вартості закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об’єктів благоустрою надійшло три комерційні пропозиції від надавачів послуг. Найменшою ціновою пропозицією була пропозиція КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628). Враховуючи те, що законодавцем передбачена можливість в разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об’єктів благоустрою, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту інших об’єктів благоустрою шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
-
Дата публікації:
08.08.2025 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума17 748.00 UAH