• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо та бензин А-95, згідно коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 09130000-9 «Нафта і дистиляти».

Оголошено тендер

540 300.00 UAH
Номер: 0a4a15b013864203956f080529a63b6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-08-008369-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 540 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та бензин А-95, згідно коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 09130000-9 «Нафта і дистиляти».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.08.2025 13:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3500 літр
Період постачання (не задано)
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5300 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума55 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума233 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума251 100.00 UAH