• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перезарядка вогнегасників

Оголошено тендер

4 903.50 UAH
Номер: 2d162e7df7dd4e13993847da7ba3551a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-12-008294-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Замовник: ЕНЕРГЕТИЧНА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 4 903.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перезарядка вогнегасників
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до пункту 10 собливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме здійснення закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2025 13:54
Історія обґрунтування:
Дата модифікації: 27.08.2025 13:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Перезарядка вогнегасників
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 21 штука
Період постачання до 20.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис2240
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума4 903.50 UAH