-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту теплогенераторних
Оголошено тендер
13 650.00
UAH
Номер:
1f0b13b470a5495288ae83bfbc6c324f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-06-004597-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту теплогенераторних
Примітки:
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному
державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Держана спеціалізована установа «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи», Україна, 49005, м. Дніпро, площа Соборна 14
Юридична особа, потреби держави або територіальної громади, код ЄДРПОУ 01985239
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Послуги з ремонту системи опалення (обладнання тепло генераторних) за кодом ДК 021-2015 - 50720000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Розмір бюджетного призначення:13650,00 грн.
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості) — підпункт 4 пункту 13 Особливостей, а саме: «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
16. Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей:
Станом на 18.07. 2025 року у замовника Держана спеціалізована установа «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Кам’янске міжрайонне відділенням. Кам’янське пр. Відродження 67-2 існує нагальна потреба у послугах з ремонту системи опалення (обладнання тепло генераторних) очікувана вартість якого становить 13650,00 грн.
Наявність цієї потреби підтверджує: Акт обстеження від 18.07.2025 року; Дефектний акт від 23.07.2025 року . Інформація про таку закупівлю включена до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі»
З огляду на терміновість задоволення потреби замовника Держана спеціалізована установа «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Кам’янске міжрайонне відділенням. Кам’янське пр. Відродження 67-2 існує нагальна потреба у послугах з ремонту системи опалення (обладнання тепло генераторних), спричинену виникненням об’єктивних обставин Порушення циркуляції теплоносія через теплообмінники; вихід з ладу механізму включення режиму підігріву горячої води; підтикання через запобіжні клапані; фізичний знос повітрявідвідника котла; негерметичность кранів підживлення , замовник не має можливості дотримати строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Виникнення таких об’єктивних обставин та нагальність потреби у здійсненні закупівлі підтверджують такі документи:
1. Акт обстеження від 18.07.2025 року, що додається (Додаток 1);
2. Дефектний акт від 23.07.2025 року, що додається (Додаток 2).
Підпункт 4 пункту 13 Особливостей надає право замовникам придбати товари і послуги (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуги з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, роботи, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З огляду на зазначене, уповноваженою особою прийнято рішення на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей та відповідно до положень чинного законодавства здійснити закупівлю послуг з ремонту системи опалення (обладнання тепло генераторних) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Додатки
Додаток в 1 прим. на 1 арк.
Додаток в 1 прим. на 1 арк.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
06.08.2025 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума13 650.00 UAH