-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров'я "Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча лікарня" Тернопільської обласної ради" за адресою: Україна, 46023, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, буд. 2
Оголошено тендер
2 145 873.60
UAH
Номер:
6f192d671cb349769a32f394f9aa92aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-04-013805-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 145 873.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров'я "Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча лікарня" Тернопільської обласної ради" за адресою: Україна, 46023, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, буд. 2
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2025 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд, кошти благодійної фінансової допомоги, інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Сума2 145 873.60 UAH