• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом першої черги СЕС потужністю 100кВт на покрівлі будівлі водопровідно-насосної станції та будівлі гаражів в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області"

Оголошено тендер

2 932 672.80 UAH
Номер: bc9c418ca43d42e7a37aed8aa7d07dec
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-04-011659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
Замовник: КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
Очікувана вартість: 2 932 672.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом першої черги СЕС потужністю 100кВт на покрівлі будівлі водопровідно-насосної станції та будівлі гаражів в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області"
Примітки: Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування: 04.08.2025 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,38кВ з будівництвом першої черги СЕС потужністю 100кВт на покрівлі будівлі водопровідно-насосної станції та будівлі гаражів в м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 52 Шепетівського р-ну Хмельницької області"
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 робота
Період постачання до 15.10.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 932 672.80 UAH