• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: dc53432d5d5a4c9d88aaab48e56bfcf7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-04-010496-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Оброшинська сільська рада
Замовник: Оброшинська сільська рада
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.08.2025 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 266 тонна
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОброшине
Сума200 000.00 UAH