-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (сектор 2) кладовища в мікрорайонні «Ракове» за адресою: вул Народної волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Оголошено тендер
992 415.99
UAH
Номер:
72a527ac24ed4809a007190af407431a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-30-010615-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
992 415.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (сектор 2) кладовища в мікрорайонні «Ракове» за адресою: вул Народної волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.07.2025 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума992 415.99 UAH