-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Подушка с куделю 400×300×30 мм, Саморятівник ізолюючого типу, Линь до кола рятувального 30 м, Буй до кола рятувального, Мат шпигований 500×400 мм, Пластир кольчужний 1500×1500 мм, Пластир дерев’яний з м’якими бортами 250×250 мм, Пластир металевий клапанний 250х360х75 мм, Упор розсувний 0,4-0,6 м, Пластир металевий ПБ-1, Жилет рятувальний з автоматичним газонаповненням, Гідротермокостюм)
Оголошено тендер
1 515 160.00
UAH
Номер:
79c722974bcf4f5b97717b4e1c1cab9b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-30-011720-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 515 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання(Подушка с куделю 400×300×30 мм, Саморятівник ізолюючого типу, Линь до кола рятувального 30 м, Буй до кола рятувального, Мат шпигований 500×400 мм, Пластир кольчужний 1500×1500 мм, Пластир дерев’яний з м’якими бортами 250×250 мм, Пластир металевий клапанний 250х360х75 мм, Упор розсувний 0,4-0,6 м, Пластир металевий ПБ-1, Жилет рятувальний з автоматичним газонаповненням, Гідротермокостюм)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
30.07.2025 17:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Подушка с куделю 400×300×30 мм
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Саморятівник ізолюючого типу
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Линь до кола рятувального 30 м
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Буй до кола рятувального
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Мат шпигований 500×400 мм
Кількість
23 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Пластир кольчужний 1500×1500 мм
Кількість
17 комплект
Період постачання
до 01.12.2025
Пластир дерев’яний з м’якими бортами 250×250 мм
Кількість
14 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Пластир металевий клапанний 250х360х75 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Упор розсувний 0,4-0,6 м
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Пластир металевий ПБ-1
Кількість
17 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Жилет рятувальний з автоматичним газонаповненням
Кількість
42 комплект
Період постачання
до 01.12.2025
Гідротермокостюм
Кількість
21 комплект
Період постачання
до 01.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 515 160.00 UAH