• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь, щебенево-піщана суміш, кварцовий пісок

Оголошено тендер

6 967 351.90 UAH
Номер: 88abeba975cd44a0be177b4fcac40ef8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-30-006197-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 6 967 351.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь, щебенево-піщана суміш, кварцовий пісок
Примітки: ЛОТ 1 – Щебінь, щебенево-піщана суміш; ЛОТ 2 – Кварцовий пісок
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 30.07.2025 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 967 351.90 UAH