• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням

Оголошено тендер

1 274 000.00 UAH
Номер: f7d2ee43030e4a3bb9b954fa04f7d472
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-29-010607-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Очікувана вартість: 1 274 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 29.07.2025 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням
Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Кількість 1 комплект
Період постачання до 25.10.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002710 - Здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави
Сума1 274 000.00 UAH