• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя

Оголошено тендер

1 600 000.00 UAH
Номер: e31993c396fd4722b942fcb72c66ad05
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-28-000681-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кухонне та столове приладдя в асортименті для закладів дошкільної освіти міста Тернополя
Примітки: ТПКВКМБ-1021
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.07.2025 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума1 600 000.00 UAH