-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 06.07.2024-12.07.2024)
Оголошено тендер
175 000.00
UAH
Номер:
55aec915125b45cd94561b19baefe959
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-23-004805-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міжнародних маршрутах (на період 06.07.2024-12.07.2024)
Примітки:
Згідно пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель здійнюється закупівля, через неможливість проведення відкритих торгів з Особливостями у зв'язку з неможливістю дотримання терміну проведення відкритих торгів з Особливостями, без використання електронної системи відповідно до пункту 13 частини 4 Особливостей проведення публічних закупівель.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.07.2025 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1142 - Інші програми та заходи у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума175 000.00 UAH