• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Облаштування Коломацького ГКР. Підключення свердловини №40 (Антикорозійний захист)

Оголошено тендер

804 592.32 UAH
Номер: 5b13021e0ce74f6c8f223075fac3fdfc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-22-014945-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 804 592.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Облаштування Коломацького ГКР. Підключення свердловини №40 (Антикорозійний захист)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування: 22.07.2025 23:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума804 592.32 UAH