-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Сіль харчова випарена (хлорид натрію)
Оголошено тендер
356 400.00
UAH
Номер:
40a4424535f4485aa571409e3997a88e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-22-001767-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
356 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сіль харчова випарена (хлорид натрію)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Нагальна потреба.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натрію
Дата опублікування:
22.07.2025 09:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою дотримання технологічного процесу знезараження питної води для централізованого водопостачання та у відповідності до Технологічного регламенту станції водопідготовки.
-
Дата публікації:
22.07.2025 09:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сіль харчова випарена, фасування мішок 25 кг., виробник Qemetica S.A., Польща
Кількість
22 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума356 400.00 UAH