-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Одноразове оптоволокно Chandelier (одне волокно), включаючи голку для введення розмір 27G/0.4мм або еквівалент – 45074 Система вітректомії - 10 шт., Газ OcuGas C3F8, шприц 9мл або еквівалент - 47242 Вітреоретинальний набір для ін'єкції газів - 10 шт., Пінцет модернізований для ILM 25+ калібру одноразового використання або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 10 шт., Держак Revolution або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 2 шт., Лазерний зонд направлений розмір 25G/0,5 мм - 45074 Система вітректомії - 10 шт., Наконечник з м'яким кінчиком, одноразового використання 25 калібру - 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 10 шт., Набір троакарних канюль EVA Aveta 25G або еквівалент - 46840 Набір офтальмологічних канюль одноразового застосування - 10 шт., Розчин для іригації ока BSS 500мл ПВХ або еквівалент - 37207 Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури - 10 шт., Картридж С системи Монарх ІІІ, стерильний одноразового використання - 47726 Картридж для введення інтраокулярної лінзи - 10 шт.)
Оголошено тендер
449 411.00
UAH
Номер:
13f58d65b4c9491fb34b926c259fcaa1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-18-012207-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
449 411.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи"
(Одноразове оптоволокно Chandelier (одне волокно), включаючи голку для введення розмір 27G/0.4мм або еквівалент – 45074 Система вітректомії - 10 шт., Газ OcuGas C3F8, шприц 9мл або еквівалент - 47242 Вітреоретинальний набір для ін'єкції газів - 10 шт., Пінцет модернізований для ILM 25+ калібру одноразового використання або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 10 шт., Держак Revolution або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 2 шт., Лазерний зонд направлений розмір 25G/0,5 мм - 45074 Система вітректомії - 10 шт., Наконечник з м'яким кінчиком, одноразового використання 25 калібру - 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 10 шт., Набір троакарних канюль EVA Aveta 25G або еквівалент - 46840 Набір офтальмологічних канюль одноразового застосування - 10 шт., Розчин для іригації ока BSS 500мл ПВХ або еквівалент - 37207 Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури - 10 шт., Картридж С системи Монарх ІІІ, стерильний одноразового використання - 47726 Картридж для введення інтраокулярної лінзи - 10 шт.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.07.2025 16:46
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) Мета проведення закупівлі: закупівля медичного майна відповідно до річного плану з метою безперебійного виконання лабораторних досліджень у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону. Замовник: Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Код ЄДРПОУ: 07816153 Вид процедури: відкриті торги з особливостями. Індентифікатор закупівлі: UA-2025-07-18-010451-a Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 33730000-6 "Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи" (Одноразове оптоволокно Chandelier (одне волокно), включаючи голку для введення розмір 27G/0.4мм або еквівалент – 45074 Система вітректомії - 10 шт., Газ OcuGas C3F8, шприц 9мл або еквівалент - 47242 Вітреоретинальний набір для ін'єкції газів - 10 шт., Пінцет модернізований для ILM 25+ калібру одноразового використання або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 10 шт., Держак Revolution або еквівалент - 62478 Щипці хірургічні офтальмологічні для м'яких тканин у формі зонда одноразового використання - 2 шт., Лазерний зонд направлений розмір 25G/0,5 мм - 45074 Система вітректомії - 10 шт., Наконечник з м'яким кінчиком, одноразового використання 25 калібру - 46705 Офтальмологічна аспіраційна іригаційна канюля одноразового застосування - 10 шт., Набір троакарних канюль EVA Aveta 25G або еквівалент - 46840 Набір офтальмологічних канюль одноразового застосування - 10 шт., Розчин для іригації ока BSS 500мл ПВХ або еквівалент - 37207 Рідина для іригації під час проведення хірургічної/медичної процедури - 10 шт., Картридж С системи Монарх ІІІ, стерильний одноразового використання - 47726 Картридж для введення інтраокулярної лінзи - 10 шт.)
-
Дата публікації:
18.07.2025 17:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума449 411.00 UAH