• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)

Оголошено тендер

1 022 725.00 UAH
Номер: 77121736b3834ef6ab85be818f2f38cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-18-011855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Житомирській області
Очікувана вартість: 1 022 725.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Примітки: 1. Місцезнаходження замовника: Україна, Житомирська область, м.Житомир, 10008, вул. Бульвар Старий, буд. 5/37. 2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави. 3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями . 4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 18.07.2025 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 38 тонна
Період постачання (не задано)
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 72 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007000 - Національна поліція України
Сума1 022 725.00 UAH