-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням
Оголошено тендер
1 004 000.00
UAH
Номер:
6e63d6ae6b36423dac4af387bcdccd57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-14-012862-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 004 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
14.07.2025 16:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіокероване полігонне обладнання з автономним живленням та дистанційним керуванням
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002710 - Здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави
Сума1 004 000.00 UAH