-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт прилеглої території КУ Сумська СШ №25 за адресою: м. Суми, вул. Гарбузівська, 80 (ДК 021:2015 - 45233000-9 «Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг»)
Оголошено тендер
4 518 297.60
UAH
Номер:
a4b760e0bc634abbb834ca75119f305e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-10-013828-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00433331
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00433331
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 518 297.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт прилеглої території КУ Сумська СШ №25 за адресою: м. Суми, вул. Гарбузівська, 80 (ДК 021:2015 - 45233000-9 «Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
10.07.2025 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума4 518 297.60 UAH