-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рентгенівський флуоресцентний спектрометр
Оголошено тендер
1 669 093.75
UAH
Номер:
aca67030b1734c8a9db4472cf15bd7ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-003924-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сумський державний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408289
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Харківська, будинок 116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сумський державний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408289
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Харківська, будинок 116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 669 093.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рентгенівський флуоресцентний спектрометр
Примітки:
Вид закупівлі - процедура закупівлі.
Товар, що закуповується буде використовуватися для наукового дослідження у рамках виконання завдань Перспективного плану розвитку наукового напряму «Технічні науки» у Сумському державному університеті згідно договору № БФ/26-2021 від 04.08.2021р. між Міністерством освіти і науки України та Сумським державним університетом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.07.2025 11:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума1 669 093.75 UAH