-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка
Оголошено тендер
213 128.00
UAH
Номер:
8f0057e5a0a34fec8bdf955fe5d3c789
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-002225-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, селище Липова Долина, вулиця Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
213 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тротуарна плитка
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.07.2025 10:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тротуарна плитка
Кількість
308.88 метр квадратний
Період постачання
до 31.08.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛипова Долина
Сума213 128.00 UAH