-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Улаштування контейнерних майданчиків для збору твердого побутового сміття у селі Мосьпаново Чугуївського району Харківської області (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи))
Оголошено тендер
999 000.00
UAH
Номер:
8188d4240a734ff38749c4703adbe6dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-07-000554-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
999 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Улаштування контейнерних майданчиків для збору твердого побутового сміття у селі Мосьпаново Чугуївського району Харківської області (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.07.2025 09:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6014 - Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМалинівська
Сума999 000.00 UAH