• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Нове будівництво вїзду, стоянки для транспортних засобів та асфальтобетонне покриття за адресою ДП «Полтавастандартметрологія»: м. Полтава, вул. Вузька, 6» за ДК 021:2015 «45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь».

Оголошено тендер

10 163 017.00 UAH
Номер: a7c0c1a932b042bc8c6b071a70aa77f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-03-007043-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"
Замовник: ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"
Очікувана вартість: 10 163 017.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Нове будівництво вїзду, стоянки для транспортних засобів та асфальтобетонне покриття за адресою ДП «Полтавастандартметрологія»: м. Полтава, вул. Вузька, 6» за ДК 021:2015 «45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній звязку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 03.07.2025 12:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 163 017.00 UAH