-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
19050556076c431a8374b373156a2eb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-004502-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40604, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40604, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки:
Потреба 2025 згідно довідки про зміни до кошторису від 19.06.2025 № 55.. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 Марки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2025 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума600 000.00 UAH