-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
170 526.00
UAH
Номер:
cafc4c08eb36421e864230e8b62d92d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-002485-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Відповідно до протоколу від 25.06.2025 р. № 88; Укласти договір з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" на постачання природного газу, як виняток відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги з системним номером закупівлі UA-2025-06-10-009091-a через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
26.06.2025 10:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума170 526.00 UAH