• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері професійної підготовки спрямованої на первинне навчання та атестацію та на переатестацію зварників по програмах: «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (первинне навчання та атестація) та «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (переатестація)

Оголошено тендер

118 098.00 UAH
Номер: dfbcb82b506f45809c1db69801f71731
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-26-000387-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 118 098.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері професійної підготовки спрямованої на первинне навчання та атестацію та на переатестацію зварників по програмах: «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (первинне навчання та атестація) та «Технічне керівництво зварювальними роботами при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)» (переатестація)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 26.06.2025 08:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума118 098.00 UAH