-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні
Оголошено тендер
2 372 450.00
UAH
Номер:
e036a4b519e240c0840e8aec53e77ce5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-24-015099-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
2 372 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі та приспособи різні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.06.2025 16:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Меблі похідні складані Тип-1 (ТС МОУ.40191-014:2025 (01))
Кількість
345 комплект
Період постачання
до 20.09.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума2 372 450.00 UAH