• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Портландцемент М500

Оголошено тендер

29 000.00 UAH
Номер: 76daff8260bd43e2b15567b32795f1f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-24-001690-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Вище професійне училище №25 смт Демидівка
Замовник: Вище професійне училище №25 смт Демидівка
Очікувана вартість: 29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Портландцемент М500
Примітки: Закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості). Цим підпунктом передбачено, що замовник може укласти прямий договір після, того як було відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, в тому числі за лотом
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.06.2025 09:41
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 000.00 UAH