• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів

Оголошено тендер

223 235.00 UAH
Номер: 6a3c7f21282d49498d280e1392b7582d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-18-008627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Очікувана вартість: 223 235.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 18.06.2025 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума223 235.00 UAH