-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки у сфері ІТ
Оголошено тендер
195 230.00
UAH
Номер:
7334c7ea7a48442e8b947778b9ca526d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-16-013549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
195 230.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з професійної підготовки у сфері ІТ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
16.06.2025 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума195 230.00 UAH