-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
Оголошено тендер
349 914.93
UAH
Номер:
c9f45af49184438f8635cad9d3688026
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-13-007155-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34734627
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, б.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34734627
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, б.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
349 914.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розроблення технічних паспортів Комунальних закладів освіти Дніпровської міської ради
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.06.2025 12:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7640 - Заходи з енергозбереження
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума349 914.93 UAH