-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - НК 024:2023: 36465 Настільна універсальна центрифуга)
Оголошено тендер
58 935.00
UAH
Номер:
da91d42caad54c498d8d7f5571b7a49e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-11-000379-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - НК 024:2023: 36465 Настільна універсальна центрифуга)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.06.2025 08:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорськ
Сума58 935.00 UAH