• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

Оголошено тендер

389 600.00 UAH
Номер: 28f752a6a713416e8e4665eb4a00bf62
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-09-001368-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Городоцька міська багатопрофільна лікарня" Городоцької міської ради Хмельницької області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Городоцька міська багатопрофільна лікарня" Городоцької міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 389 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.06.2025 09:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума389 600.00 UAH