-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон М400 або еквівалент
Оголошено тендер
135 800.00
UAH
Номер:
58b2320af87f4ec7bd73619139988cdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-06-008181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бетон М400 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.06.2025 12:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума135 800.00 UAH