-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрод
Оголошено тендер
1 152 000.00
UAH
Номер:
0d1cbb7904eb4c6aac1be21786b0d186
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-02-001359-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 152 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрод
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
02.06.2025 09:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання згідно положення покладених завдань Філії ЦБРК та для безперебійного здійснення господарської діяльності, є необхідність забезпечення електродами (Код ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту), які вкрай необхідні структурним підрозділам філії для виконання робіт з реновації (наплавлення) елементів стрілочних переводів (рамних рейок, хрестовин, вістряків) та для забезпечення безпеки руху. Обсяги визначені в межах заявленої потреби, відповідними структурними підрозділами філії та погоджена Департаментом колії та споруд АТ «Укрзалізниця». Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі відповідають загальноприйнятим нормам, нормативним документам та стандартам діючих на території Україні. Очікувана вартість визначена, відповідно до середньоринкового рівня цін та погоджена Департаментом закупівель АТ «Укрзалізниця».
-
Дата публікації:
02.06.2025 09:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 152 000.00 UAH