-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самоскид згідно ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Оголошено тендер
5 170 000.00
UAH
Номер:
ea32940895294bdcb3e1888998892d4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-28-011696-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Самоскид згідно ДК 021:2015 код 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Примітки:
Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі: самоскид відповідний код 34142300-7 Вантажні автомобілі-самоскиди
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.05.2025 15:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля самоскиду здійснюється з метою забезпечення перевезення вугілля, солі сипучих вантажів та ліквідації аварійних ситуацій на мережах Концерну «Міські теплові мережі
-
Дата публікації:
28.05.2025 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума5 170 000.00 UAH