• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

168 271.56 UAH
Номер: 7531d31510724bdba35cf4c68c5cc376
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-27-014437-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 168 271.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 27.05.2025 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 271.56 UAH