• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 1a415bd02a364374839760a4366237bd
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-26-000136-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
Замовник: Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднісю з порушенням опорно-рухового апарату "Крок"
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 26.05.2025 08:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФармацевтична продукція
Код класифікації видатківTPKVKMB:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума150 000.00 UAH